luni, 27 octombrie 2008

Intalnirea din 27 octombrie 2008

Salutare la toti.
M-am bucurat asa mult de seara asta petrecuta impreuna. Apreciez mult deschiderea voastra si sinceritatea de care dati dovada.
L-am avut alaturi de noi pe Antonio caruia ii uram un bun venit.Speram ca pe viitor sa ne strangem mai multi.
Sambata vom avea intalnirea de recreere. Urmeaza sa va anunt in legatura cu asta.
O saptamana frumoasa!

Niciun comentariu: