luni, 17 noiembrie 2008

Intalnirea de studiu din Muzeul Satului. 





2 comentarii:

tavi spunea...

suntem o grupa fotogenica nu gluma;)

Dragos spunea...

Ai dreptate. Suntem buni de dus in studio :)